Rozumiemy potrzeby klientów

Nasze biuro rachunkowe powstało w 2011 roku. Od początku zapewniamy kompleksową obsługę finansowo-księgową oraz kadrowo-płacową dla małych i średnich firm. Kadrze zarządzającej oferujemy łatwy dostęp do danych finansowych oraz kadrowo-płacowych.

Dbamy o budowanie długotrwałych relacji z klientami. Rozumiejąc ich potrzeby, staramy się zapewnić możliwie najszerszy zakres usług.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy firmą z rodzinnymi tradycjami, kilkuletnim doświadczeniem i nowoczesnym podejściem. Śledzimy aktualności, publikacje branżowe, korzystamy z wysokiej klasy sprzętu i oprogramowania. Dzięki zaawansowanym procedurom archiwizacji baz danych bezpiecznie i szybko realizujemy powierzone nam zadania.

Zachowujemy przy tym elastyczność i otwartość na niestandardowe formy współpracy. Zapewniamy między innymi obsługę zdalną oraz dojazd do klienta na terenie Mińska Mazowieckiego i okolic.

Bezpieczeństwo i zaufanie

Doświadczenie w kontaktach z urzędami i instytucjami państwowymi pozwala nam profesjonalnie reprezentować klientów we wszelkiego rodzaju postępowaniach i sprawach urzędowych.

Zapewniamy bezpieczeństwo i poufność informacji na każdym etapie współpracy. Nasze biuro posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej OC.